et
en et ru

Teenused

Kvaliteetne seadmete hooldus garanteerib nende pika eluea!

Oleme tegelenud autovaruosade ja tarvikute paigaldamise ning hooldusega juba aastast 1998! Oleme spetsialiseerunud järgmistele teenustele:

 • Radiaatorite remonttööd 

  Kui radiaator ei tööta ootuspäraselt, ei tähenda see alati, et vaja on osta uus. Tihti on võimalik korraliku hooldusega oluliselt pikendada radiaatori eluiga. Teostame augu lappimist, radiaatori pesu, survestamist ning vajadusel ka kogu jahutussüsteemi läbi pesemist. PS! Täishooldus (survestamine, pesu ja remont) on mugav kõik-ühes lahendus, tänu millele säästate aega. 
  Radiaatori vahetamine masinal - Uue radiaatori soetamisel saame selle ka ühtlasi masinale peale panna (nii jahutus- kui ka konditsioneeri radiaatori puhul).
  Radiaatori kärje vahetus - nii sõiduautol kui ka eritehnikal, valikus messing ja alumiinium.

Pildid / - radiaatorite remonttööd

 • Eritellimusel radiaatorite valmistamine 

  See on ideaalne lahendus, kui vajad unikaalsele sõidukile toimivat süsteemi. Sisuliselt on see justkui rätsepülikonna valmistamine - lõpptulemus istub masinasse kui valatult.

Pildid / - eritellimusel radiaatorid

 • Keevitustööd 

  Teostame kõikvõimalike keevitustöid, nagu argoonkeevitus/TIG keevitus, tavakeevitus (terasele) ja jootmistööd erinevate joodistega.

Pildid / - keevitustööd

 • Konditsioneeride täitmine 

  Tagamaks seadme kvaliteetse ja pikaaegse püsivuse, teostame järgmiseid töid: süsteemi läbipesu ja täitmine, diagnostika, torustiku ja voolikute remont, kompressorite remont, vajadusel vana konditsioneerivooliku järgi uue tegemine.

Pildid / - konditsioneeride täitmine

Broneeri aeg!

Täidame elavas järjekorras lisainfo tel.6720393